HUMANOST NAŠIH UČENIKA I NJIHOVIH RODITELJA

Danas, 3.marta 2016. godine, u našoj školi je održan treći po redu Bazar koji svake sedmice, uz pomoć svojih roditelja i nastavnika, organizuju učenici naše škole. Do sada su održana 3 bazara i to Bazar šestog razreda, Bazar drugog razreda i Bazar osmog razreda. Bazar će se nastaviti organizovati svakog petka i u narednih nekoliko sedmica i za preostala odjeljenja. Roditelji učenika svakog odjeljenja po dogovoru pripreme razna slana jela i poslastice koje učenici tog odjeljenja prodaju na Bazaru. Tako se među proizvodima nađu razni domaći pekarski proizvodi, kolači, torte, krofne, pizze, pite i brojni drugi proizvodi kojima se počaste naši učenici, nastavnici škole i drugi posjetioci Bazara.  

Učenici ponosno i pažljivo skupljaju novac, sa blagom dozom i takmičarskog duha gdje se žele pokazati najboljim razredom koji je skupio najviše novca na Bazaru jer će sav prihod od proizvoda prodatih na Bazaru biti doniran u humanitarne svrhe. 

SEDEF

Lokacija

BiH
Banjalučka bb, 
71 000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel.+387 33 957 496

Fax.+387 33 957 495

Email info@isabeg.edu.ba

http://www.isabeg.edu.ba

randomness