OBILjEŽEN DAN ORALNOG ZDRAVLjA 2018 U NAŠOJ ŠKOLI

Danas su učenici naše škole obilježili Dan oralnog zdravlja (20.mart). Dan oralnog zdravlja je svjetski dan koji se obilježava s ciljem promovisanja zdravlja usne duplje i naših zuba kao i podizanja svijesti o važnosti pravilnog održavanja oralne higijene. S obzirom na to da se najproširenija dentalna bolest, zubni karijes, najčešće javlja kod djece, iskoristili smo priliku da razgovaramo sa učenicima o važnosti pravilnog četkanja zuba nakon svakog jela. Zahvaljujemo se Stomatološkoj komori Federacije Bosne i Hercegovine i Colgate koji su učenike obradovali prigodnim poklonima.

SEDEF

Lokacija

BiH
Banjalučka bb, 
71 000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel.+387 33 957 496

Fax.+387 33 957 495

Email info@isabeg.edu.ba

http://www.isabeg.edu.ba

randomness