POČELA LIGA OSNOVNIH ŠKOLA U FUDBALU

I ove godine je 29.oktobra počela Liga osnovnih škola u fudbalu. Takmičenja će se odvijati u KSC Skenderija. Liga osnovnih škola je projekat Udruženja za razvoj sporta - Sport Centar koji ima za cilj kreirati sportski ambijent za mlade u Kantonu Sarajevo.
Naša škola je izvučena u grupi C, zajedno sa OŠ Hasan Kikić, OŠ Avdo Smajlović i OŠ Porodica ef. Ramić.

Našu školu na takmičenju predstavlja ekipa u sastavu Nikšić Vehbija, Taranin Kerim, Brkić Arif, Jusufović Irfan, Teletović Aldin, Vuk Harun, Elshazli Daniel, Gjuraj Florim, Hadžiavdić Ahmed i Cope Aryan na čelu sa nastavnikom Tjelesnog i zdravstvenog odgoja Enesom Đozićem. Odigrana je prva utakmica prvog kola sa OŠ Avdo Smajlović gdje su naši momci porazili protivničku ekipu rezultatom 4:5. Strijelci za pobjedu su bili Nikšić 2x, Gjuraj 2x i Jusufović.

Momcima želimo puno sreće u daljem takmičenju. Idemo jako!