SPORTSKA SALA

Naša škola raspolaže sa prostranom školskom dvoranom od oko 300m2, kao i vanjskim sportskim dvorištem. Sala je prilagođena svim sportovima na parketu. Ocrtan je teren za košarku i mali nogomet. U sali se nalaze 3 koša i veliki broj profesionalnih košarkaških i odbojkaških lopti. Sala ima i skidajuće mreže za odbojku, stolove za stoni tenis, rekete, ping-pong loptice, kozliće, odskočne daske, grede za gimnastiku, veće i manje strunjače, te veliki broj drugih sportskih rekvizita.

Nastava iz tjelesnog odgoja odvija se često i na vanjskom igralištu kada vremenski uvjeti to dozvoljavaju. Vanjsko igralište je površine 1.950m2. Vanjsko igralište ima dva gola te sigurnosnu ogradu oko kompletnog dvorišta. Sve školske priredbe i manifestacije održavaju se u unutrašnjoj sportskoj sali.

Naši učenici su od osnivanja škole pa do danas postizali značajne rezultate u sportskim disciplinama.