UPOSLENICI ŠKOLE

U našoj školi radi 41 zaposlenik od kojih su 4 zaposlenika dio uprave škole, 6 zaposlenika rade kao tehničko osoblje a preostala 31 zaposlenika su nastavnici. Mi smo jedna velika, sretna porodica čiji se članovi međusobno poštuju, pomažu jedni drugima, raduju se zajedno, a i nastoje olakšati onima koji prolaze kroz težak period. Upravo ovakva pozitivna atmosfera među zaposlenicima škole je ono što našu školu čini izuzetno posebnom jer se ovakav pozitivan stav prema drugim ljudima odražava i na naše učenike koje naši zaposlenici podučavaju da postanu što bolji ljudi.

UPRAVA ŠKOLE

Popovac Nezira

direktorica škole

direktor@isabeg.edu.ba
/

Džuho Emina

pedagogica

pedagog@isabeg.edu.ba /

Emina Krkalić

Koordinator za Cambridge program

info@isabeg.edu.ba / +387 957 33 499

Samira Čomaga

Sekretar škole

sekretar@isabeg.edu.ba /

NASTAVNICI RAZREDNE NASTAVE

Lingo Irma

nastavnica razredne nastave na Cambridge programu

ilingo@isabeg.edu.ba
/

Vilajet Fatima

nastavnica razredne nastave

fvilajet@isabeg.edu.ba
/

Dučić Aida

nastavnica razredne nastave na Cambridge programu

aducic@isabeg.edu.ba
/

Lončar Samra

nastavnica razredne nastave

sloncar@isabeg.edu.ba
/

Hećimović Aida

nastavnica razredne nastave

ahecimovic@isabeg.edu.ba
/

Bogilović Amela

nastavnica razredne nastave

abogilovic@isabeg.edu.ba
/

Šabanović- Kolar Minela

nastavnica razredne nastave na Cambridge programu

mkolar@isabeg.edu.ba
/

PREDMETNI NASTAVNICI

Beširević Edina

nastavnica Geografije, Društva, kulture i religije i Građanskog obrazovanja

ebesirevic@isabeg.edu.ba
/

Brkan Lejla

nastavnica Engleskog jezika

lbrkan@isabeg.edu.ba
/

Džanković Alma

nastavnica Engleskog jezika

adzankovic@isabeg.edu.ba
/

Hadžiahmetović Aida

nastavnica Muzičke kulture

ahadziahmetovic@isabeg.edu.ba
/

Jusufović Elvir

nastavnik Likovne kulture

ejusufovic@isabeg.edu.ba
/

Karčić Ajla

nastavnica Turskog jezika

akarcic@isabeg.edu.ba
/

Kavazbašić Lejla

nastavnica Informatike i Tehničke kulture

lkavazbasic@isabeg.edu.ba
/

Kulovac Amira

nastavnica Biologije i Hemije

akulovac@isabeg.edu.ba
/

Kunić Jasmina

nastavnica Engleskog jezika

jkunic@isabeg.edu.ba
/

Kurtović Fatima

nastavnica Njemačkog jezika

fkurtovic@ius.edu.ba
/

Ljubijankić Maida

nastavnica za Science na Cambridge programu

mljubijankic@isabeg.edu.ba
/

Ljuca Zuhra

nastavnica Turskog i Arapskog jezika

zljuca@isabeg.edu.ba
/

Mezit Ajdin

nastavnik Historije

amezit@isabeg.edu.ba
/

Moćević Lejla

nastavnica Bosanskog jezika i književnosti

lmocevic@isabeg.edu.ba
/

Peljto Merisa

nastavnica Arapskog jezika

mpeljto@isabeg.edu.ba
/

Ramović Edina

nastavnica Bosanskog jezika

eramovic@isabeg.edu.ba
/

Rogo Almedina

nastavnica Engleskog jezika

arogo@isabeg.edu.ba
/

Salčin Irmela

nastavnica Fizike i Tehničke kulture

isalcin@isabeg.edu.ba
/

Salkić Namik

nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odgoja

snamik@isabeg.edu.ba
/

Šemić Nezira

nastavnica Matematike

nsemic@isabeg.edu.ba
/

Smajić Fuad

nastavnik Vjeronauke

fsmajic@isabeg.edu.ba
/

Sokol Ajla

nastavnica matematike na Cambridge programu

sajla@isabeg.edu.ba
/

Zeljković Elvira

nastavnica Engleskog jezika

ezeljkovic@isabeg.edu.ba
/

Đozić Enes

nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odgoja

edjozic@isabeg.edu.ba
/

TEHNIČKO OSOBLJE

Čolo Indira

kuharica

info@isabeg.edu.ba
/

Kljuno Hasnija

higijeničarka

info@isabeg.edu.ba
/

Kujović Mustafa

domar

info@isabeg.edu.ba
/

Omeragić Fatima

higijeničarka

info@isabeg.edu.ba
/

Taranin Fatima

higijeničarka

info@isabeg.edu.ba
/

Vranešić Vedina

higijeničarka

info@isabeg.edu.ba
/

SEDEF

Lokacija

BiH
Banjalučka bb, 
71 000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel.+387 33 957 496

Fax.+387 33 957 495

Email info@isabeg.edu.ba

http://www.isabeg.edu.ba

randomness