Sastanak sa načelnikom općine Novo Sarajevo

Direktorica naše škole, Mubera Halilčević, direktor Internacionalne gimnazije SEDEF, Enes Đozić i direktor Fondacije za razvoj obrazovanja Sarajevo, Armin Kerić prisustvovali su sastanku koji je upriličen sa načelnikom Općine Novo Sarajevo, dr.Hasanom Tanovićem.
Tom prilikom prezentirani su programi rada obje škole kao i ciljevi djelovanja Fondacije SEDEF sa posebnim akcentom na kontinuirani doprinos Fondacije razvoju cjelokupnog obrazovanja u Kantonu Sarajevo. Također, govorilo se i o dosadašnjim rezultatima rada i djelovanja kao i o uspjesima koje su učenici naših škola ostvarili u proteklom periodu.  Načelnik dr. Tanović je poželio sretan i uspješan dalji rad svim ustanovama koje djeluju u sklopu Fondacije za razvoj obrazovanja Sarajevo te istakao spremnost za dalju saradnju. Koristimo se prilikom da se još jednom zahvalimo načelniku dr. Tanoviću na izdvojenom vremenu i radujemo se nastavku naše saradnje.

SEDEF

Lokacija

BiH
Banjalučka bb, 
71 000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel 1.+387 33 957 495

Tel 2.+387 33 957 496

Email info@isabeg.edu.ba

http://www.isabeg.edu.ba

randomness